Son Haberler
Anasayfa / Genel / Cem Adrian Kayseri Konseri

Cem Adrian Kayseri Konseri

asdasd
Bir ‘His Performansı’ Olarak Nitelendirdiği ‘Kayıp Çocuk Masalları’ Adlı Yeni Albümünü Piyasaya Çıkarmaya Hazırlanan Cem Adrian, 17 Aralık Cuma Günü Kayseri’de Konser Verecek.

Bir ‘his performansı’ olarak nitelendirdiği ‘Kayıp Çocuk Masalları’ adlı yeni albümünü piyasaya çıkarmaya hazırlanan Cem Adrian, 17 Aralık Cuma günü Kayseri’de konser vereceği bildirildi.

Edinilen bilgiye göre, farklı ve cesur müziği ile müzikseverlerin beğenisini toplayan Cem Adrian, iki yıl aradan sonra çıkaracağı ‘Kayıp Çocuk Masalları’ adlı yeni albümünü bir ses performansı değil, his performansı olarak tanımlıyor. ‘Yalnız ama kıymetli çocuklara anlatılacak çok masal, söylenecek çok şarkı var’ diyen sanatçı, yeni albümünde söz ve müziklerinin tamamı kendisine ait oan 12 parça seslendiriyor.

Prodüktörlüğünü ‘Aşk Bu Gece Şehri Terk Etti’ ve ‘Emir’ albümlerinde olduğu gibi yine kendisinin üstlendiği ‘Kayıp Çocuk Masalları’nda Adrian, sevilen müzisyenler Aylin Aslım ve Murat Yılmazyıldırım ile düet yapıyor.

Cem Adrian, 17 Aralık Cuma günü saat 20.00’de Kayseri Kültür Merkezi’nde vereceği konserde, eski albümlerinin yanı sıra, yeni albümü Kayıp Çocuk Masalları’ndan parçalara da yer verecek.

Hakkında UkaLa

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>