Son Haberler
Anasayfa / Teknoloji / Facebook Mynet çanak okey neden açılmıyor? 22.11.2014

Facebook Mynet çanak okey neden açılmıyor? 22.11.2014

Facebook üzerinden hizmet veren Mynet’in okey servisi Çanak Okey an itibari ile açılmıyor sorunun Mynet’den kaynaklandığı tahmin ediliyor ancak Mynetten herhangi bir açıklama henüz yapılmış değil.

An itibari ile Mynet Çanak Okey’e girmek isteyenlerin karşısına “Aramış olduğunuz sayfa sistemde bulunmamaktadır, lütfen aşağıda yer alan ilgili linklere tıklayarak ilerleyiniz” hatası çıkıyor. Bu sorunun bilgisayarla alakası yok Mynetten kaynaklanan bir durum.

Bilgiyasardan Kaynaklı Sorunlar;
Mynet çanak okey Oyun sunucusu çok yoğun olduğundan açılmıyor olabilir.
Çanak okey Oyunun sunucusunda çalışma veya bakım yapılıyor olabilir.
Adobe Flahsh Player yüklü olmayabilir veya güncel olmayabilir.

Birinci ve ikinci maddeden kaynaklı problemler için sizin yapabileceğiniz bir şey yoktur.
Açılmama Sorununa Çözüm!

3. problemi ise şöyle çözebiliriz. Adobe Flash Player‘i yüklemek ve güncellemek sorunu çözecektir. Çünkü mynet çanak okeyde flash olduğu için sizin bilgisayarınızdaki adobe flash player Çanak okeyi desteklemiyebilir. Bu yüzden indirmeniz güncellemeniz lazımdır.

Adobe Flash Player‘i yüklemek ve güncellemek için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz http://get.adobe.com/tr/flashplayer/?no_redirect

Açılan sayfadan “Şimdi İndir” butonuna tıkladığınızda Adobe Flash Player inmeye başlayacak ardından kurulum ile türkçe bilgiler mevcuttur. Kolay bi kurulum yapabilirisiniz. Ardından ise bilgisayarınızı yeniden başlatıp mynet çanak okeye girebilirsiniz.

Hakkında UkaLa

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>