Son Haberler
Anasayfa / Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Sesli Chat Sitemizin ve Google Gizliliğe Genel Bakışı
Kapsam
Bu bildirim, dünya çapındaki Google ürünleri, hizmetleri ve web siteleri için (toplu olarak Google’ın «hizmetleri») geçerlidir. Topladığımız Kişisel Bilgiler ve diğer veriler

Google bir Google hizmetine kaydolduğunuzda veya başka bir şekilde bu tür bilgileri isteğinizle verdiğinizde kişisel bilgiler toplar. Sizin için içeriği özelleştirmek dahil, daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunmak amacıyla, sizden aldığımız kişisel bilgileri diğer Google hizmetlerinden veya üçüncü taraflardan aldığımız bilgilerle birleştirebiliriz.
Google online deneyiminizi geliştirmek ve hizmetlerimizin kalitesini artırmak için Google hizmetlerini nasıl kullandığınız hakkında bilgi edinmek amacıyla çerezler kullanır.
Google’ın sunucuları, web sitemizi ziyaret ettiğinizde veya ürünlerimizden bazılarını kullandığınızda URL, IP adresi, tarayıcı türü ile dili ve isteğinizin tarihiyle saati dahil olmak üzere bu tür bilgileri otomatik olarak kaydeder.
Gizlilik Politikası hakkında daha fazla bilgi edinin.
Kullanımlar
Kişisel bilgileri, özelleştirilmiş içerik ve reklam gösteren hizmetler dahil olmak üzere, istediğiniz hizmetleri sağlamak için kullanabiliriz.
Kişisel bilgileri Google teknolojilerini ve hizmetlerini kullanmak ve iyileştirmek için denetleme, araştırma ve analiz amacıyla da kullanabiliriz.
Kişisel olmayan toplu bilgileri Google dışındaki üçüncü taraflarla paylaşabiliriz.
Kişisel bilgilerinizi işleme koymamız için bize yardımcı olması amacıyla üçüncü taraflardan yararlandığımızda, Gizlilik Politikamıza ve diğer gerekli gizlilik ve güvenlik önlemlerine uymalarını şart koşarız.
Ayrıca bu tür bilgileri yasal işlemler uyarınca, sahtekarlığı veya zarar görmeyi önleme ve ağımızla hizmetlerimizin güvenliğini sağlama amacıyla olduğu gibi bazı sınırlı durumlarda üçüncü taraflarla paylaşabiliriz.
Google, kişisel bilgileri Amerika Birleşik Devletleri ve diğer ülkelerdeki sunucularımızda işler. Bazı durumlarda kişisel bilgileri ülkenizin dışındaki bir sunucuda işleriz.
Gizlilik Politikası hakkında daha fazla bilgi edinin.
Seçenekleriniz
Kişisel bilgiler isterken size mümkün olduğunca makul seçenekler sunarız. Seçenekleriniz hakkında daha fazla bilgiyi gizlilik bildirimlerinizde veya belirli hizmetler için SSS’lerde bulabilirsiniz.
Bize kişisel bilgi vermeyi reddedebilirsiniz ve/veya tarayıcınızda çerez kullanılmasına izin vermeyebilirsiniz. Ancak, bunun sonucunda bazı özelliklerimiz ve hizmetlerimiz düzgün çalışmayabilir.
Kişisel bilgilerinize istediğiniz zaman erişebilmenizi sağlamak ve bilgilerde yanlışlık varsa düzeltmenize ve silebilmenize olanak tanımak için makul şartlarda ve iyi niyetle çaba gösteriyoruz.
Gizlilik Politikası hakkında daha fazla bilgi edinin.
Daha fazla bilgi
Belirli Google hizmetleri hakkında bilgi edinmek için soldaki gezinme çubuğunda ilgili gizlilik bildirimine veya Google Yardım sayfasına bakın. Google AB/ABD Safe Harbor Programının üyesidir.

Gizlilik uygulamalarımız hakkında daha fazla bilgi için gizlilik politikasının tamamını içeren sayfayı ziyaret edin. Gizliliğiniz ve Google ile ilgili daha fazla sorunuz varsa, lütfen bize buradan ulaşın. Lütfen Google Gizlilik Politikası ile ilgili olmayan soruları yanıtlamayacağımızı unutmayın.

Biz seslibenim.com olarak Google´nin gizliliğe genel bakış Politikası´nı destekleyip aynısını uyguluyoruz.

2 yorum

  1. hepsi fasa fiso yani saçma seyler

  2. Bu dunyada kendisine arkadas bulmayan oburundede bulmaz

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>