Son Haberler
Anasayfa / Genel / Kate Middleton benim iç çamaşırımı giysin

Kate Middleton benim iç çamaşırımı giysin

Her giydiği olay olan prenses Kate Middleton, dünyanın en güzel kadınlarından. Onun bir kez giydiği elbise ve ayakkabılar dünyada milyonlarca kadın için “arzu nesnesi” haline geliyor.

Durum böyle olunca da birçok tasarımcı Cambridge Düşesi’ni kendi tasarımı olan giysilerle görmek istiyor. İşte bunlara bir yenisi daha eklendi.

“BENİM İÇ ÇAMAŞIRLARIMI GİYSE NE GÜZEL OLUR”
Ünlü şarkıcı Britney Spears, bu kez iç çamaşırı tasarımcısı olarak ortaya çıktı. 32 yaşındaki Spears, kendi adını taşıyan iç çamaşırı koleksiyonunu Londra’da tanıttı.

Tanıtımında en büyük arzusunu dile getiren Spears; “Kate Middleton’ın benim koleksiyonumdan parçalar giymesini çok isterdim. Muhteşem olurdu.”

“KATE’E HEPSİNDEN GÖNDERECEĞİM”
Britney Spears, Kate Middleton’a koleksiyonunun her parçasından bir örnek göndereceğini de sözlerine ekledi. Spears “Böylece onların içinden seçim yapabilecek” dedi.
Royal Family & Celebrities At The 20th Commonwealth Games

Hakkında UkaLa

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>