Son Haberler
Anasayfa / Muzik / O Ses Türkiye Burcu Doğan Al Almayı Daldan ve Uzun Hava 16.12.2014

O Ses Türkiye Burcu Doğan Al Almayı Daldan ve Uzun Hava 16.12.2014

25 yaşındaki Burcu Doğan O Ses Türkiye yarışmasına İzmir’den katılıyor Burcu küçüklükten bu yana şarkı söylüyor Burcu muzik aşkının babasından geldiğini ve kuzeniyle birlikte düğün salonlarında şarkı söylediğini dile getiriyor.
Burcu İzmir Büyükşehir Belediyesi halk korosunda solist olarak yer almış Burcu Türkü barlarda şarkı söylerek geçimini sağlıyor.Burcu yıllar önce buna benzer bir ses yarışmasına kuzeni ile birlikte katılmış iyi bir performans sergileyerek hafızlarda yer edinmişti.

O Ses Türkiye sahnesine çıkan Burcu anonim türkü olan Al Dalmayı Daldan şarksını seslendiriyor Burcu performansı ile juri üyelerinden Hadise ve Mazhar,Özkan ikilisini etkilemeyi başardı.Juri üyeleri Burcu’yu kendi takımlarına alabilmek için uzun süre uğraştı.Burcu taklit yapabileceğinide söyleyince juri üyelerini ısrar ederek Ebru Gündeş’in taklidini yaptırdı.Burcu Doğan kendisine dönen juri üyelerinden Mazhar ve Özkan eçerek takımdaki yerini aldı.

Hakkında UkaLa

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>