Son Haberler
Anasayfa / Magazin / Ünlüler / Sen de Gitme Dizisi Jenerik Müziği

Sen de Gitme Dizisi Jenerik Müziği

Sen de Gitme”, iddialı senaryosu ve deneyimli oyuncu kadrosu ile izleyicileri derinden etkileyecek… Dizide, büyük kentin karmaşası ve kalabalığı içerisinde yalnız kalmış, birbirinden farklı yaşanmışlıklara sahip 27 insanın hayatlarına tanıklık edeceğiz.
Sen de Gitme’de, bir hastane ortamında yaşanan acı – tatlı olaylar konu ediliyor… Mehmet, çok başarılı bir cerrahtır ve mesleğinin zirvesindeyken çok sevdiği eşini kaybeder. Herkesi iyileştirebileceğine inanan Mehmet, âşık olduğu eşini kurtarmak için bir şey yapamaz. Elinden hiçbir şey gelmez… Bu trajik durumdan sonra Mehmet doktorluğu bırakır, kızı Elif’i babaannesi Leman hanım büyütür… Leman’ın ölümüyle yedi yıl boyunca birbirini hiç görmeyen baba-kız, yeni bir hayata başlamak zorunda kalacaktır. Mehmet kızına bakabilmek için doktorluğa geri dönecektir.

Mehmet de, Elif de kendi hayatlarından “gidenlere” alışmaya çalışırken, hayatlarından “gidenlerle” başa çıkmaya çalışan insanlarla tanışacaklardır. Herkes gidenlerin ardından yeni tutundukları insanlarla kırık kalplerini onarmaya çalışırken, hepsinin dileği aynıdır “sen de gitme… ”

Sen de Gitme, Her Pazartesi TRT 1’de…

Hakkında UkaLa

8 yorum

  1. LÜTFEN ŞU FON MÜZİĞİNİN ADINI SÖYLEYİN

  2. fon müziğini söylesin bulan biri lütfen

  3. bu jenerik müziği bulan var mı lütfen bulan paylaşsın

  4. dizi başlarken çalan bi müzik var onu indirebilen varmı…

  5. bayılıyorum bu diziye

  6. teşekkürler murat kardeşim eline emeğine sağlık

  7. bu diziyi her izlediğimde göz yaşlarımı tutamıyorum bu yaşıma kadar izlediğim en güzel dizi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>