Son Haberler
Anasayfa / Teknoloji / Topface’ye neden giremiyorum? hata alıyorum

Topface’ye neden giremiyorum? hata alıyorum

Dünyanın en büyük arkadaşlık uygulamalarından bir olan topface son zamanlarda sık sık hatalar vermeye başladı. Yaklaşık 25 milyon kullanıcı bulunan arkadaşlık sitesinin sunucudan kaynaklı sorunları sürekli aktif kullanıcıları çileden çıkarttı.

Topface üzerinde sürekli karşılaşılan hatalardan biri:
Произошла ошибка.В самое ближайшее время она будет исправлена.Приносим свои извинения.

Site rus yapımı olduğu için karşımıza çıkan hata mesajlarıda rusça oluyor. Kısacası Türkçe olarak şöyle açıklanabilir Hatadan dolayı özür diliyoruz en kısa zamanda düzelecektir.

Yada Türkçe olarak şu hata karşımıza çıkıyor Sunucuda teknik çalışmalar yapılmaktadır Daha Sonra yeniden deneyin

Hatadan dolayı topface yöneticileri ile irtibat kurmak istedim ancak hiç biri mesajlarıma geri dönüş sağlamadı.Bakalım önümüzdeki günlerde sorun devam halen devam edecekmi yoksa çözüm bulunacakmı.

Bu hatalarda dolayı bizde arkadaşlarımızla daha gelişmiş bir arkadaşlık,tanışma bir uygulaması yapmaya karar verdik. En kısa zamanda bu uygulamayı devreye sokarak internet üzerinde bu tarz sitelere yeni bir alternatif yaratmayı düşünüyoruz. Takipte kalın:))

Hakkında UkaLa

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>