Son Haberler
Anasayfa / Sağlık / Tuzla Devlet Hastanesi Online Randevu Alma

Tuzla Devlet Hastanesi Online Randevu Alma

Tuzla Devlet Hastanesi 26 Mart 2012 Tarihinden itibaren MHRS( Merkezi Hastane Randevu Sistemi)’ne geçiş yapmıştır Aşşağıda Nasıl randavu almanız gerektiği hakkında bigiler bulunmaktadır.

Tuzla Devlet Hastanesi Online Randevu Alma Nasıl Yapılır?

Sağlık Bakanlığının Yeni uygulaması olan MHRS( Merkezi Hastane Randevu Sistemi) ile iki şekilde randavu alma seçeneği sunuyor Telefonla veya İnternet üzerinden online randevu.
ALO 182 Hastane Randevu hattını aradığınızda yanlızca telefon görüşmesi ücretini ödersiniz. Sağlık Bakanlığının bu hat üzerinden gelir elde etmesi yada telefon hattınıza bir başka ücretin faturalandırılması söz konusu değildir. Her telefon operatörünün kendi ücret tarifesi vardır ve operatörünüz ile aranızdaki sözleşme ile belirlenmiştir.
Web üzerinden alınan randevular ücretsizdir.

Randevu alırken bilinmesi gereken temel kurallar

  • 1.En erken 1 gün sonrası için randevu alabillirsiniz.
  • 2.Randevu aldığınız saatin en az 30 dakika öncesinde randevunuzu iptal edebilir ve dilerseniz başka tarihli randevu oluşturabilirsiniz.
  • 3.Bir sağlık kurumunun belli bir polikliniğinden, bir gün içinde en fazla 1 randevu alabilirsiniz.
  • 4.Bir günde bir sağlık kurumundan farklı poliklinikten alınmak kaydıyla en fazla 2 randevu alabilirsiniz.
  • 5.Telefonla kendinize ve yakınlarınıza her aramada toplamda en fazla 4 randevu alabilirsiniz.

İnternetten Randevu Almak istiyorsanız Tıklayın.

Siteye girdikten Sonra sağda bulunan Randevu Al butunona tıklıyoruz karşımıza Kullanıcı paneli gelir eğer daha önce üye iseniz üyelik bilgilerinizle giriş yapın değilseniz Yeni Üye Butonuna tıklıyarak yeni üyelik Alabilirsiniz. Şifrenizi Unuttu iseniz Parolamı Unuttum Seçeneğine tıklayıp Tc kimlik numaranız eposta adresinizi ve Telefon numarınızı yazarak telefonunuza ve telefonunuza mesaj olarak paralo değiştirme seçeneklerini gönderebilirsiniz.

Gelen aramalar; Tuzla Devlet Hastanesi Randevu Alma, İnternetten Randevu Alma, Tuzla Devlet Hastanesi Online Randevu alma, Tuzla Devlet Hastanesi randevu nasıl alınır randevu almak, Tuzla Devlet Hastanesi Telefondan Randevu Alma, dahiliye randevu alma, Hariciye Göz randevu alma, Tuzla Devlet Hastanesi Diş randevu alma, cildiye randevu, çocuk randevu alma, genel cerrahi, doğum randevu alma, Tuzla Devlet Hastanesi kardiyoloji randevu, nöroloji randevu, ortopedi randevu, psikoloji psikiyatri randevu, Tuzla Devlet Hastanesi radyoloji randevu, Üroloji, Tuzla Devlet Hastanesi Numara Alma

Hakkında UkaLa

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>