Son Haberler
Anasayfa / Televizyon / Kanal D / BEN Bilmem Eşim Bilir Genç Milli Futbol Takımı 15.06.2013

BEN Bilmem Eşim Bilir Genç Milli Futbol Takımı 15.06.2013

BEN Bilmem Eşim Bilir Genç Milli Futbol TakımıKanal D’nin sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yaptığı, ilgiyle izlenen yarışma programı “Ben Bilmem Eşim Bilir”in Cumartesi akşamı yayınlanacak bölümünde hem eğlenceli hem de heyecanlı anlar yaşanacak. Genç Milli Futbol Takımımı konuk olacağı programda İlker Ayrık ve futbolcuların sohbeti herkesi güldürecek. Bu bölümde Nur Doğru-Elbatın Güleç, Birgül-Volkan Kaba, Sema-Osman Konca ve Tulya -Özcan Örklü çiftleri yarışacak. İlk oyunda erkekler eşlerinin tahmin ettiği sayıda kütüğü ortadan ikiye ayırmaya çalışırken, ikinci oyunda çivili panoya attıkları topları patlatmaya çalışacaklar. Oyun öncesinde stüdyoya davet edilen Genç Milli Futbol Takımımız, İlker Ayrık’la birlikte şov yapacak ve ortaya renkli görüntüler çıkaracaklar. Beylerin ardından oyun sırası hanımlara geçecek ve yarışmacılar programın en sevilen oyunlarından biri olan çikolata kaplı çilekleri yemeye çalışacaklar.

Hanımlar ikinci oyunlarında ise eşlerinin tahmin ettiği deneme sayısında atacakları bardakları 3 deliğe sokmak için mücadele edecekler. Erkeklerin ve hanımların oynadığı oyunlardan sonra en düşük puanı alan çiftler arasında eleme oyunu oynanacak. İlk eleme oyununda çiftler fönlü pinpon oyununda, pinpon toplarını fön makinesiyle kutuya sokmaya çalışacaklar. İkinci eleme oyununda ise yarışmacılar yere paralel gelecek şekilde uzanarak, tek ellerinin üzerinde en çok duran olmak için çaba gösterecekler. Finale kalan iki çift ise oynanacakları “hentbol” oyununda rakiplerine üstünlük sağlayıp, otomobilin sahibi olabilmek için mücadele edecekler.

Hakkında UkaLa

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>