Son Haberler
Anasayfa / Sağlık / Çapa Tıp Fakültesi İnternetten Online Randevu Alma

Çapa Tıp Fakültesi İnternetten Online Randevu Alma

Bakırköy Devlet Hastanesi Online Randevu Alma Nasıl Yapılır?

Sağlık Bakanlığının Yeni uygulaması olan MHRS( Merkezi Hastane Randevu Sistemi) ile iki şekilde randavu alma seçeneği sunuyor Telefonla veya İnternet üzerinden online randevu.
ALO 182 Hastane Randevu hattını aradığınızda yanlızca telefon görüşmesi ücretini ödersiniz. Sağlık Bakanlığının bu hat üzerinden gelir elde etmesi yada telefon hattınıza bir başka ücretin faturalandırılması söz konusu değildir. Her telefon operatörünün kendi ücret tarifesi vardır ve operatörünüz ile aranızdaki sözleşme ile belirlenmiştir.
Web üzerinden alınan randevular ücretsizdir.

Online Randevu Sisteminde randevular haftalık olarak açılmaktadır. Takvim üzerinde işaretli günlerden randevu alabilirsiniz. Hastaneye olan talep çok fazla olduğundan randevu almanız zor olabilir. Bu yüzden telefonla ve internet üzerinden ara ara deneyerek randevu almaya çalışınız.

Randevu alırken bilinmesi gereken temel kurallar

  • 1.En erken 1 gün sonrası için randevu alabillirsiniz.
  • 2.Randevu aldığınız saatin en az 30 dakika öncesinde randevunuzu iptal edebilir ve dilerseniz başka tarihli randevu oluşturabilirsiniz.
  • 3.Bir sağlık kurumunun belli bir polikliniğinden, bir gün içinde en fazla 1 randevu alabilirsiniz.
  • 4.Bir günde bir sağlık kurumundan farklı poliklinikten alınmak kaydıyla en fazla 2 randevu alabilirsiniz.
  • 5.Telefonla kendinize ve yakınlarınıza her aramada toplamda en fazla 4 randevu alabilirsiniz.

İnternetten Randevu Almak istiyorsanız Tıklayın.

Siteye girdikten Sonra sağda bulunan Randevu Al butunona tıklıyoruz karşımıza Kullanıcı paneli gelir eğer daha önce üye iseniz üyelik bilgilerinizle giriş yapın değilseniz Yeni Üye Butonuna tıklıyarak yeni üyelik Alabilirsiniz. Şifrenizi Unuttu iseniz Parolamı Unuttum Seçeneğine tıklayıp Tc kimlik numaranız eposta adresinizi ve Telefon numarınızı yazarak telefonunuza ve telefonunuza mesaj olarak paralo değiştirme seçeneklerini gönderebilirsiniz.

Hakkında UkaLa

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>