Son Haberler
Anasayfa / Sağlık / Esenyurt Devlet Hastanesi Randevu Alma Sistemi

Esenyurt Devlet Hastanesi Randevu Alma Sistemi

2008 yılında hizmete başlayan Esen Yurt devlet hastanesi; 1 Ana Hizmet Binası ve 2 Ek Hizmet Binası olmak üzere toplam 3 binadan oluşmaktadır. Ana Hizmet Binasında Poliklinikler (Acil, Çocuk Hastalıkları, Dahiliye, Ortopedi, Üroloji, Nöroloji, Göğüs Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Beyin Cerrahisi, Kulak Burun Boğaz, Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi, Genel Cerrahi, Radyoloji, Patoloji, Enfeksiyon Hastalıkları) Laboratuarlar Servisler ( Çocuk, Dahiliye, Cerrahi, Doğumhane) Diğer Tıbbi Birimler (Ameliyathane, Diyetisyen, Odyometri, Diyaliz, Doğumhane, Yoğun Bakım, EKG, Endoskopi, Lokal, Mamografi, MR, Tomografi, Röntgen, Taş Kırma, Sistoskopi ) İdari birimler bulunmaktadır. Esen Yurt devlet hastanesine bağlı Hale İshakoğlu Ek Hizmet Binasında ise Poliklinikler (Göz, Cildiye, Psikiyatri, Kulak Burun Boğaz, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Diş) Servisler (Cerrahi) Diğer Tıbbi Birimler (Ameliyathane, Lokal, Psikiyatri Birimi, Göz Ölçüm, Diş Röntgen) ve İdari birimler yer almaktadır. Ek Hizmet binasında ise; Fizik Tedavi Ünitesi İdari Birimler Eczane ve Kreş bulunmaktadır.

Esen yurt Devlet Hastanesi Online Randevu Alma Nasıl Yapılır?

Sağlık Bakanlığının Yeni uygulaması olan MHRS( Merkezi Hastane Randevu Sistemi) ile iki şekilde randavu alma seçeneği sunuyor Telefonla veya İnternet üzerinden online randevu.
ALO 182 Hastane Randevu hattını aradığınızda yanlızca telefon görüşmesi ücretini ödersiniz. Sağlık Bakanlığının bu hat üzerinden gelir elde etmesi yada telefon hattınıza bir başka ücretin faturalandırılması söz konusu değildir. Her telefon operatörünün kendi ücret tarifesi vardır ve operatörünüz ile aranızdaki sözleşme ile belirlenmiştir.
Web üzerinden alınan randevular ücretsizdir.

Randevu alırken bilinmesi gereken temel kurallar

  • 1.En erken 1 gün sonrası için randevu alabillirsiniz.
  • 2.Randevu aldığınız saatin en az 30 dakika öncesinde randevunuzu iptal edebilir ve dilerseniz başka tarihli randevu oluşturabilirsiniz.
  • 3.Bir sağlık kurumunun belli bir polikliniğinden, bir gün içinde en fazla 1 randevu alabilirsiniz.
  • 4.Bir günde bir sağlık kurumundan farklı poliklinikten alınmak kaydıyla en fazla 2 randevu alabilirsiniz.
  • 5.Telefonla kendinize ve yakınlarınıza her aramada toplamda en fazla 4 randevu alabilirsiniz.

İnternetten Randevu Almak istiyorsanız Tıklayın.

Siteye girdikten Sonra sağda bulunan Randevu Al butunona tıklıyoruz karşımıza Kullanıcı paneli gelir eğer daha önce üye iseniz üyelik bilgilerinizle giriş yapın değilseniz Yeni Üye Butonuna tıklıyarak yeni üyelik Alabilirsiniz. Şifrenizi Unuttu iseniz Parolamı Unuttum Seçeneğine tıklayıp Tc kimlik numaranız eposta adresinizi ve Telefon numarınızı yazarak telefonunuza ve telefonunuza mesaj olarak paralo değiştirme seçeneklerini gönderebilirsiniz.

Hakkında UkaLa

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>