Son Haberler
Anasayfa / Televizyon / Güldür Güldür Show Organ Skeci izle 23.10.2014

Güldür Güldür Show Organ Skeci izle 23.10.2014

Güldür Güldür Show’un 23 ekim perşembe günü yayınlanan bölümüne organ skeci damgayı vurdu Güldür Güldür oyuncularının kurguladığı Organlarımızı tanıdığımız skecinde insanlar organlarıyla konuşabilseydi ne olurdu sorusuna yanıt arandı.

Ekranların sevilen eğlence programı “Güldür Güldür Show” birbirinden eğlenceli skeçleri ve sürprizleriyle Show TV ekranlarında! Güldür Güldür birbirinden eğlenceli skeçleri ve sürprizleriyle izleyenlere kahkahaya doyamayacağınız bir eğlence sunuyor. Günlük hayatın sıradan konularına farklı bir bakış açısı ile yaklaşan Güldür Güldür, aileden aşka, şöhretten teknolojiye, futboldan arkadaşlığa, birçok konuya yine kendi mizah anlayışları ile yeni yaklaşımlar ve çözümler getirecek. …

Güldür Güldür Show’un 23 ekim perşembe günü yayınlanan bölümüne organ skeci damgayı vurdu Güldür Güldür oyuncularının kurguladığı skeçte insanlar organlarıyla konuşabilseydi ne olurdu sorusuna yanıt arandı.

Güldür Güldür Show’un bu akşamki süpriz sanatçı konuğu ise Hakkı Bulut olacak Ünlü şarkıcı, 23 Ekim Perşembe yani bu akşam yayınlanacak yeni bölümde sahneye çıkıyor ve “İkimiz bir fidanın güller açan dalıyız” şarkısını söylüyor.

Hakkında UkaLa

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>