Son Haberler
Anasayfa / Magazin / Ünlüler / Hilmi Cem İntepe Kimdir? Biyografisi ve Hayatı

Hilmi Cem İntepe Kimdir? Biyografisi ve Hayatı

survivor_hilmi_cem_intepe_vikipediHilmi cem İntepe, 1992 yılında Muğla’da doğmuştur. Bodrum lisesinden mezun oldu. Küçük yaşlardan beri dans ve akrobasi ile uğraşan Hilmi Cem İntepe, Muğla üniversitesinde (BESYO)Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulunda okumaya devam etmektedir.

Hilmi Cem İntepe, Muğla’da kurmuş olduğu “Allstar Dance Academy” adında bir dans ve spor okulu sahibidir.
İngilizce ve Rusça bilen Hilmi Cem İntepe Bodrum’da ikamet etmektedir.

2012 yılında “Yetenek sizsiniz Türkiye” yarışmasına da katılmış yarı finale kadar gelebilmişdi.

Survivor Hilmi Cem İntepe, 2013 yılında Panama’da yapılan, Acun Ilıcalı’nın Hazırlayıp sunduğu Survivor Ünlüler – Gönüllüler yarışmasında Gönüllüler takımında yarışacak.

Survivor Hilmi Cem İntepe, küçük yaşlardan beri dans ve akrobasi ile uğraşıyor. 1991 yılında Muğla’da doğmuştur. 19 Mayıs Muğla Yenice doğumlu olan Hilmi Cem İntepe 18 yaşına kadar Bodrum Güvercinlik’te yaşadı. 15 yaşında kendi kendine dans etmeye başlayan Hilmi Cem hiçbir yardım almadan her şeyi kendi öğrendi. Survivor yarışmasına katıldığı sırada 22 yaşındadır. Muğla’da yaşayan Hilmi Cem’in dans ve spor okulu var. Spor Yüksek Okulunda öğrenimi devam ettiren gönüllü yarışmacı, Latin dansları eğitimi vermektedir. Bu kadarla da yetinmeyerek Hip-Hop & Break Dans ve akrobatlık gibi yetenekleri de vardır. Hilmi Cem Survivor yarışması tanıtımında “Kazanmak için elimden gelen her şeyi yapacağım” şeklinde giriş yaparak favoriler arasına adının yazılmasının ne kadar haklı olduğunu göstereceğini şimdiden belirtti.

Hakkında UkaLa

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>