Son Haberler
Anasayfa / Magazin / Ünlüler / Justin Bieber’in yeni aşkı Jordan Ozuna kimdir

Justin Bieber’in yeni aşkı Jordan Ozuna kimdir

Selana Gomez’le uzun süreli aşkını bitiren milyonların hayranı Justin Bieber yeni sevgilisiyle görüntüendi.
Las Vegas Indoor Skydiving’e giden Justin Bieber’ın yanında Jordan Ozuna isimli, garsonluk yapan Las Vegaslı bir kadın da bulunuyordu.

Jordan, mekana Justin’le birlikte geldi. Bir kaynak, bekleme salonunda Jordan’ın, Justin’in kucağında oturduğunu ve ikilinin öpüştüklerini söyledi.,

16 Haziran’da Las Vegas Indoor Skydiving’e giden Justin Bieber’ın yanında Jordan Ozuna isimli, garsonluk yapan Las Vegaslı bir kadın da bulunuyordu.

Jordan OzunaJordan, mekana Justin’le birlikte geldi. Bir kaynak, bekleme salonunda Jordan’ın, Justin’in kucağında oturduğunu ve ikilinin öpüştüklerini söyledi.Bir diğer kaynak ise Justin’in, başını genç kızın dizlerine koyup yattığını söyledi.

İkili daha sonra yerçekimine meydan okumak üzere uçuş kıyafetlerini giydi. Jordan, sıranın kendilerine gelmesini Justin’in kucağında bekledi. Justin’in bu sırada genç kızı öpücük yağmuruna tuttuğu iddia ediliyor.

Her ne kadar Justin’in, kapalı mekan hava dalışı için para ödememesi sonucu mekana girişi artık yasaklı hale gelse de, şarkıcının o gün yine de iyi vakit geçirdiği anlaşılıyor.

Justin Bieber-Jordan Ozuna-1

Hakkında UkaLa

Bir yorum

  1. Arkadaş bulmak istiyorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>