Son Haberler
Anasayfa / Muzik / Kürt kızı Helly Luv’dan RISK IT ALL EXCLUSIVE Şarkısına molotoflu klip

Kürt kızı Helly Luv’dan RISK IT ALL EXCLUSIVE Şarkısına molotoflu klip

Helly Luv-sarkiABD’de yaşayan Iraklı Kürt sanatçı Hell Luv’un “Her şeyi göze al” isimli parçasına Erbil’de çektiği klip Amerika’da piyasaya çıktı.

Amerika’da yaşayan Helly Luv, ikinci klibini doğduğu ancak yıllar önce ayrıldığı, Kuzey Irak’ın Erbil kentinde çekti.

KALAŞNİKOF TÜFEKLER BULUNAN KIZLARIN ÖNÜNDE DANS ETTİ

Peşmerge kıyafeti giyen Luv’un, Erbil’de Suriyeli mülteci Kürtlerin bulunduğu bir kamp ile kentin sokaklarında çektiği klibinin girişi molotof kokteyli atması ile başlıyor. Kentin sokaklarında Kürt bayrakları eşliğinde yapılan gösterilere de katılan Luv, klibinde yüzleri poşu ile kapalı ellerinde Kalaşnikof tüfekler bulunan genç kızların önünde dans ediyor.

‘KLİBİMİN BEĞENİ TOPLAMASI BENİ ÇOK SEVİNDİRDİ’

ABD’deki müzik devlerinden G2 Music Group ile sözleşme imzaladıktan sonra çektiği ve bir süre önce piyasaya çıkan klibinin sosyal medyada büyük ilgi görmesinden hayli memnun kalan Helly Luv, “Henüz 9 aylıkken Kürdistan’dan ayrıldım. İran’a sonra da Finlandiya’ya gittim ailemle. Ben 18 yaşımdayken Amerikan rüyasına inandığım için tek başıma Los Angeles’e geldim. Burada müzik hayatıma devam ettim. Çektiğim son klibin büyük beğeni toplaması beni çok sevindirdi.”ifadelerini kullandı.

Hakkında UkaLa

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>