Son Haberler
Anasayfa / Diziler / Leyla ile Mecnun Neden yayından kaldırıldı?

Leyla ile Mecnun Neden yayından kaldırıldı?

Trt’nin ve Türkiyenin en çok izlene absürt komedi dizizi Leyla ile Mecnun yayından kaldırıldı bu haberi alan bende dahil bütün Leyla ile Mecnun Fanları üzüntüye boğuldu ve sosyal medyada ağır şekilde tepkilerini dile getirdiler.

Dizinin yapımcısı film şirketi Facebook sayfasından şu açıklamayı yaptı:

“Yapımcılığını üstlendiğimiz Leyla ile Mecnun adlı dizinin yayından kaldırıldığı TRT yönetimi tarafından şirketimize bildirilmiştir. Emeği geçen herkese; özellikle de seyircilerimize her şey için çok teşekkür ederiz.”

Leyla ile Mecnun dizisi oyuncuları daha önce Gezi Parkı eylemlerine destek vermişti. Oyuncular Gezi Parkı’nda çektikleri bir videoyu internet üzerinden izleyicileri ile paylaşmıştı.

AHMET MÜMTAZ TAYLAN’DAN AÇIKLAMA

Dizi oyuncusu Ahmet Mümtaz Taylan Twitter’dan yaptığı açıklamada, TRT’nin dizinin bitirildiğini Eflatun Film’e ilettiğini söyledi.

Taylan “TRT Leyla & Mecnun’un bitirildiğini Eflatun Filme iletti. Desteğiniz için seyircimize gönülden teşekkürler. Her şey olur, her şey geçer!..” ifadelerini kullandı.

TWITTER’DA TEPKİLER

ARMAĞAN ÇAĞLAYAN
E artık bir özel kanal Leyla İle Mecnun’u alır herhalde? ( alınmadı)

CAN DÜNDAR
Gezi direnişinin son kurbanı: “Leyla ile Mecnun” yayından kaldırıldı. Sen misin eyleme giden…

YAPRAK ÖZDEMİROĞLU
IMDB de Dünyanın en beğenilen dizileri arasında 27. Sırada bulunan Leyla ile Mecnun dizisi kaldırıldı.

Hakkında UkaLa

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>