Son Haberler
Anasayfa / Magazin / Merve Boluğur‘dan çarpıcı açıklamalar

Merve Boluğur‘dan çarpıcı açıklamalar

Merve Boluğur, yeni kozmetik anlaşması kapsamında gittiği New York’ta, Marie Claire dergisine samimi açıklamalarda bulundu. Çocukluğundan annesinin sınırsız sevgisine, ‘Özgür ruhlu’ babasından aşka kadar hakkında merak edilen her şeyi bu özel görüşmede anlattı.

Güzel oyuncu röportaja çocukluğundan, ailesinden giriyor: “Annem, babam ve erkek kardeşimle büyüdüm. Hatta hâlâ beraberiz, hâlâ evin küçük kızı gibi hissediyorum kendimi. Annem, bana bağımlılık derecesinde düşkündür. Anaçlıksa, sonuna kadar…

“ANNEM ÇOK ÖZEL BİR KADIN”
Bunun içinde de bir sürü şey barındırıyor. En ufak, en alakasız olayda bile yanıma koşar, ‘A bunu nasıl halletmiş?’ dersin. Enteresan bir annem var, gerçekten çok özel bir kadın.”

BABAM BENİ RAHAT BIRAKTI”
Babamın çok güzel bir özelliği var. Beni hiçbir anlamda sıkmamıştır. Yolun ne tarafına gideceğimi her zaman bana bırakmıştır. Onun açısından baktığınızda da, bir kız çocuğunun böyle büyümesi çok güzel bir şey. Bu demek değildir ki her istediğini yaşa, ne yaparsan yap. Size yol gösteren biri olduğu zaman, doğruyu seçebiliyorsunuz. Bu konuda çok şanslıydım ben.

Özellikle bizim işimizde ailenin desteği çok önemli. Ben manevi olarak büyük bir doyum, güç hissediyorum. Bunu hiçbir şekilde satın alamazsınız, yerini de dolduramazsınız.
merve-bolugur

Hakkında UkaLa

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>