Son Haberler
Anasayfa / Magazin / Ünlüler / Müslüm Gürses öldü mü Son Durumu Nedir?

Müslüm Gürses öldü mü Son Durumu Nedir?

muslum-gurses4 aydır tedavisi devam eden Müslüm Gürses’in öldüğüne dair çıkan çıkan haberlere yönelik Memorial Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı Deniz Şener bir basın açıklaması yaptı. Sanatçı Müslüm Gürses’in durumunun iyi olmadığını belirterek ”Kaybedebiliriz, ancak şu anda makineye bağlı olarak hayatı devam ediyor” dedi.

“BİLİNCİ YERİNDE DEĞİL”
Müslüm Gürses’in özellikle son günlerde son haftalarda durumu iyi gitmiyor. Kaybetme riski yüksek, makinlara bağlı hayatına devam ediyor. Solunum desteği yapıyoruz, akciğlerlerin görevini makinayla sürdürüyoruz. Bilinci yerinde değil, solunum desteğini sürdürüyoruz.

BEYİN ÖLÜMÜ GERÇEKLEŞTİ Mİ?
Beyin ölümü için kriterler vardır. Bu kriterler içinde beyin ölümü gerçekleşmiş değil. Genel durumu kötüye gittiği için böyle bir değerlendirme yapılmış olabilir, ama beyin ölümü gerçekleşmedi.

“ARZU ETTİĞİMİZ İYİLEŞMEYİ SAĞLAYAMADIK”
Tedavisi süresince pek çok komplikasyonla uğraştık. Böbrek yetersizliği, karaciğer yetersizliği, akciğer sorunu.. Tedavi süresince bir problemi çözdük başka bir problem çıktı, onu çözdük başka bir problem çıktı. Maalesef arzu ettiğimiz iyileşmeyi sağlayamadık.

Hakkında UkaLa

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>