Son Haberler
Anasayfa / Muzik / O Ses Türkiye Elnur Huseynov Aşk şarkısı 01.12.2014

O Ses Türkiye Elnur Huseynov Aşk şarkısı 01.12.2014

Türkiye ve Türki cumhuriyetlerinde en çok izlenen yarışma programları arasında yer alan O Ses Türkiye’ye en çok katılım olan ülkelerden biride Azerbaycan Elnur Huseynov’da yarışmaya Azerbaycan’dan katılanlar arasında.

27 yaşındaki Elnur Huseynov O Ses Türkiye yarışmasına Azerbeycan’dan katılıyor Elnur’un aileside müzikle ilgileniyor annesi musiki ,kız kardeşi ise piyanist.Elnur hem vokal hemde piyanist olduğunu söylüyor Elnur daha önce Azerbaycan’dada ses yarışmalarına katılmış.

O Ses Türkiye sahnesine çıkan Elnur Huseynov LUTCH şarkısıyla başladı daha sonra istek üzerine bir kaç şarkı daha seslendirdi o şarkılardan biride Sözü Aysel Gürel’e ait olan Sertep Erener’le özdeşleşmiş AŞK şarkısı oldu.Elnur bütün şarkıları kusursuz okuyarak performansını tamamladı juri üyelerini ve izliyecilerden tam not alan Elnur’u juri üyeleri kendi takımlarına alabilmek için kıyasıya yarıştı Elnur kendisine dönen juri üyelerinden Ebru Gündeş’i seçerek takımdaki yerini aldı.

Hakkında UkaLa

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>