Son Haberler
Anasayfa / Muzik / O Ses Türkiye Emrah Güllü Bülbülüm Bağ Gezerim ve Uzun Hava

O Ses Türkiye Emrah Güllü Bülbülüm Bağ Gezerim ve Uzun Hava

O Ses Türkiye’nin 15 aralık pazartesi yayınlanan bölümünde ekranlara gelen Emrah Güllü kusursuz performansı ile izliyenlerin beğenisini kazandı.27 yaşındaki Emrah Güllü O Ses Türkiye yarışmasına Elazığ’dan katılıyor.Emrah Güllü Elazığ’da konservatuar bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışıyor.Evli olan Emrah bir çocuk babası.

Öğretmenlerinin teşviki ile muziğe başlayan Emrah konservatuar bölümünü bitirdikden sonra öğretim görevlisi olarak muzik haytını devam etmiş.O Ses Türkiye sahnesine çıkan Emrah anonim türkü “Bülbülüm Bağ Gezerim” türküsünü seslendirdi.Emrah Şarkı arasındaki söylediği uzun havayla izleyicileri ve juri üyelerini kendine hayran bıraktı.

Emrah ‘a övgüler düzen juri üyeleri genç yarışmacıyı kendi takımlarına alabilmek için ikna etmek için ter dökmek zorunda kaldılar.Emrah kendisine dönen juri üyelerinden Gökhan’ı seçerek takımdaki yerini aldı.

Hakkında UkaLa

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>