Son Haberler
Anasayfa / Muzik / O Ses Türkiye Zeo Jaweed Tolga Güner ÜFLE Rap Şarkısı 08.12.2014

O Ses Türkiye Zeo Jaweed Tolga Güner ÜFLE Rap Şarkısı 08.12.2014

O Ses Türkiye’nin 8 aralık akşamı yayınlanan yeni bölümünde sahneye çıkan Zeo Jaweed kendi yazdığı şarkısıyla sahnedikileri büyüledi.

25 yaşındaki Zeo Jaweed O Ses Türkiye yarışmasına İstanbul’dan katılıyor Zeo Jaweed kendi alt yapısını yaparak söz yazarlığıda yapıyor.O Ses Türkiye sahnesine çıkan Zeo Jaweed sözü bestesi kendisine ait ÜFLE şarkısını seslendirdi.Gerçek adı Tolga Güner olan Zeo Jaweed ismini sahne ismi olarak kullanıyor.

O Ses Türkiye sahnelerinde bugüne kadar görülmemiş bir tarzla sahne alan Zeo Jaweed juri üyelerini ve izliyecileri etkilemeyi başardı.Jaweed sözü bestesi kendisine ait olan ÜFLE şarkısıyla bütün juri üyelerini kendisine döndürmeyi başardı.Zeo Jaweed daha öncede Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasınada katılmıştı.Juri üyeleri farklı tarzı olan Zeo Jaweed’i kendi takımına almak için kıyasıya çalıştı Zeo Jaweed kendisine dönen juri üyelerinden Hadise’yi seçerek takımdaki yerini aldı.

Hakkında UkaLa

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>