Son Haberler
Anasayfa / Spor / Real Madrid Galatasaray Maçı İspanyol Kanalları Canlı

Real Madrid Galatasaray Maçı İspanyol Kanalları Canlı

Real Madrid’in nasıl oynayacağını bildiğini söyleyen Drogba, “Onların oyun anlayışlarını ve nasıl savunma yapacaklarını iyi biliyorum, tur atlamak için sahada her şeyi yapacağız. Galibiyet bize uzak gözükse de rakiplerimize büyük problemler yaratabiliriz. Çok iyi tanıdığım bir takıma karşı oynayacağız.” dedi.

Şampiyonlar Ligi’nin gol makinelerinden Burak Yılmaz hakkında da konuşan Fildişili, “Burak Şampiyonlar Ligi’nin gol kralı ve Ronaldo ile yarışıyor. Real Madrid eminim ki onun için özel önlemler alacak. Onun açısından oyun içinde oyun olacak. Çok iyi bir golcü ve bizim için tur atlamak önemli. Performansını ve hırsını koruyacağından eminim. Umarım finale gideriz ve benim yaşadığım deneyimi o da yaşar.” diye konuştu.

Şüphe yok ki herkes Real Madrid’in kanat ve hücum gücüne odaklanmış durumda. Ancak unutmamak gerekir ki Jose Mourinho’nun en büyük prenslerinden bir tanesi orta alandaki Sami Khedira. Özellikle La Liga maçları izlendiğinde Khedira’nın dönen topların çoğunu topladığını rahatlıkla görebiliriz. Bunun yanında Sami, Stuttgart günlerinde oynadığı ‘hücuma yönelik orta saha’ rolünün verdiği alışkanlıklar sebebiyle ileri bölgede de muazzam katkılar verebiliyor.

Real Madrid’in hücumcu beklerinin olduğunu unutmamak gerek. Eğer Marcelo tam olarak hazır hale gelirse ve Mou onu tercih ederse, Galatasaray sol tarafta büyük bir problem yaşayabilir. Büyük ihtimalle Fabio Coentrao oynayacak ancak bu oyuncunun da hücumu sevdiği düşünüldüğünde aynı bölgeden atakların fazlasıyla gelişmesi beklenebilir.

Real Madrid Galatasaray Maçını Verecek Kanallar
Smart Spor / HD (D-Smart 77)
Al Jazeera Sport +3
Al Jazeera Sport +4
Az TV
beIN Sport 1 / HD
bTV Action
C+ Liga Campeones / HD
Club RTL
CT Sport / HD
Digi Sport 1 (hun)
Dolce Sport / HD
ERT HD
ESPN Brazil
ESPN Pacrim
HRT 2
MTV 3 Max Sport 1
Nederland 3
NET Hellas
NTV Plus Futbol / HD
OBN BiH
Rah-e-Farda
RSI La 2
RTE Two / HD
RTS Deux / HD
Russia 2
SF Zwei / HD
Sky Calcio 2 / HD
Sky Sport 1 (Germany)
Sky Sport 1 (Italia)
Sky Sports 2 (uk)
Sport 5 (Israel) / HD
SportKlub (Slovenia)
SuperSport MaXimo
SuperSport 1 (alb) / HD
SuperSport 3 [Za] TRK Futbol+
TVi Portugal
TV6 Estonia
TV6 Latvia
TV6 Lithuania
Viasat Football (Nor)

Hakkında UkaLa

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>