Son Haberler
Anasayfa / Televizyon / Star Tv Üç Artı Bir’in Konuğu Aref Ghafouri 19.07.2013

Star Tv Üç Artı Bir’in Konuğu Aref Ghafouri 19.07.2013

BKM Mutfakla ünlenen 3’lü grup Oğuzhan,Esen ve İbrahim star tv’de yayınlanan kendi programlarına Yetenek Sizsiniz Türkiye ile mehşur olan ilizyon dalında gayet başırılı isim Aref Ghafouri konuk oldu.

Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak’ın sunduğu, Türkiye’nin tek doğal gülme efekti kullanan gece şovu “3 + 1” Cuma 22:45’de Star’da!

Yüzde 100 Yerli ve Doğal Mizah Programı “3+1”in bu haftaki bölümünde Hugo’dan Sokak Oyunları derneğine çocuk oyunları var!

Konusundan konuk yaratan ev yapımı GDO’suz, sertifikasız Organik mizah showu “3+1” bu hafta, Türkiye’de ismi bir oyun kahramanıyla anılan -belki de- tek isim Tolga “Hugo” Gariboğlu’yla ev telefonlarının tuşlarıyla dijital oyun hayatına geçiş yıllarını, Sivas’tan “Çocuklar Sokakta Oynasın!” diyen eğitimcilerle dijital oyunlardan sokağa kaçışı masaya yatıracak, araya Çankırı’lı Yarenler’le Star’ın Baston Takımını alarak herkesi hop oturtup, hop kaldırtacak, sosyal alemde World Wide Trend Topik yaratacak!

Hakkında UkaLa

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>