Son Haberler
Anasayfa / Teknoloji / Twitter Neden Açılmıyor Twitter’a Neden giremiyorum 2013

Twitter Neden Açılmıyor Twitter’a Neden giremiyorum 2013

20 Mart 2014 Twitter Neden Açılmıyor başlıklı konu için tıklayınız

Günlerdir taksim olaylarından sosyal medyanın yasaklanacağı dedikodusu dolaşırken bugün birden twitter üzerinde Türkiye gündemi silindi ve Türkiye gündemine geçmek istiyenler sunucu hatası ile karşılaştı yasaklandımı yoksa bir sorunmu var Twitter yetkililerinden henüz bir açıklama gelmedi ama bu olayların üzerine denk gelmesi bütün twitter kullanıcılarını endişelendirdi. Twitter gündemini takip ediyoruz twitter yönetiminden konu ile ilgili açıklama gelirse bu başlık altından paylaşacağız.

En büyük sosyal paylaşım sitelerinden biri olan Twitter’in kullanıcıları sürekli Kapanmalardan rahatsız bir çok ünlünün sanal alemde uğrak mekanı olan twitter’in sunucuları bot saldırılarına karşı yetersiz kalıyor böylesi büyük bir sitenin saldırılardan dolayı zarar görmesi kullanıcıları hayal kırıklığına uğratmakta Twitter yöneticileri bu konuda calışmaların yapıldığını dile getiriyor ama uzun süredir bu sorun karşısında herkes mağdur durumda.Tüm Dünya genelinde Milyonlarca üyesi olan Twitter’in açılmaması ekonomik olarak Twitter’a ağır kayıplar ödetmekte umarız kısa sürede bu sorunlara çare bulunur.

Twitter’a girmek isteyen kullancılar sosyal ağda “Twitter is currently down for” yazısı ile karşılaştı.
Kullanıcalar ne telefondan ve bilgisayarlardan Twitter’a ulaşabiliyordu. Yaşanan sorunların ardından şikayetlerin artması üzerine Twitter’dan bir açıklama yapıldı. Açıklamada “Kullanıcılarımız Twitter’a ulaşamıyor, Twitter’a bağlanırken bir sorun yaşanabilir, çözmeye çalışıyoruz” denildi.

Henüz bir ay kadar önce Twitter bir kez daha tüm ülkeler için erişilemez duruma gelmişti. Bu çökme sorunu Twitter’ın başına bu yıl ikinci defa geliyor.

Gün içerisinde Google’ın anlık mesajlaşma hizmeti G-Talk’da bir ara sorun yaşamış ve hizmet verememişti.

Twitter Türkiye Gündemi Bölümü Açılmıyor Bazen yani hash tag’larin listelendigi bölüm peki nasıl çözeriz bu durumu? öncelikle ayarlardan Ayarlardan Dili ingilizceye cevirseniz bu sorun cözülür.
ilgili aramalar;
Twitter açılmıyor
Twitterda sorunmu var 2013
Twitter neden açılmıyor 2013
Twitter’a neden giremiyorum 2013

Hakkında UkaLa

Bir yorum

  1. bilgilendirme için teşekkürler admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>