Son Haberler
Anasayfa / Güzel Sözler / Yılmaz Erdoğan’ın Birbirinden Anlamlı Sözleri

Yılmaz Erdoğan’ın Birbirinden Anlamlı Sözleri

Sosyal Paylaşım Sitelerin’de paylaşma rekorları kıran Yılmaz Erdoğan’ın akılda kalan Anlamlı sözleri herkesin dikkatini çekmiştir.Özellikle Facebook’da paylaşma rekorları kırıyor.. Sizlerde yorum Bölümünden Eklemeler yapabilirsiniz..

Mesela çok değer verip aynı değeri alsak. Mesela üzülmesek. Mesela bir sevda için milyon kere ölmesek. Mesela.Meseladan yani.

“Kuaföre ne istediğini anlatmak, beş bilinmeyenli denklemi çözmekten daha zordur”.

- Gel bekliyorum, kalbimi kır yine, cαnımı yαk, dαhα dα αcıt hatta. “Seni bαşkαsıylα düşünmekten dαhα fazla acıtmaz sonuçta”..

Her erkek zeki, güzel, anlayışlı ve onu çok sevecek bi kadın ister. İyi güzelde adama sormazlar mı, bunları hakedecek ne yaptın.

O kadar yoruldum ki artık hiçbir şeye şaşırmıyorum.. “Ve umrumda değil hiçkimse, Ne halim varsa görmekle meşgulüm”..

Sen; Onun sorduklarına cevap vermeye bile tenezzül etmezsin, O seni susturduğunu sanır. Hayat işte ..

Bu ne bee ! Aşk mı kaldı artık..” Herkes gördüğünü sever olmuş. Ne olduğuna değil, ne verdiğine bakar olmuş” .

Kendine güvenip, ağzı laf yapanlara; Laf yaptığı içinde kendini adam sananlara kısa bir hatırlatma: “Lafla adam olunmuyor”.

Mesela çok değer verip aynı değeri alsak. Mesela üzülmesek. Mesela bir sevda için milyon kere ölmesek. Mesela.Meseladan yani.

Hakkında UkaLa

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>